EGYSZERŰSÍTETT FELHÍVÁS ÓVODAI JELENTKEZÉSRE

EGYSZERŰSÍTETT FELHÍVÁS ÓVODAI JELENTKEZÉSRE

a 2016/2017-es nevelési évre

.

Tisztelettel értesítem a Kedves Szülőket, hogy a köznevelési törvény értelmében óvodai felvételi jelentkezést hirdetünk. Az óvodába az a gyermek vehető fel, aki a harmadik életévét betöltötte.

A gyermek, abban az évben, melyben ötödik életévét betölti, a nevelési év kezdő napjától napi négy  órát köteles óvodai nevelésben részt venni.

.

Az óvodai jelentkezés időpontja:

2016. április 25. (hétfő) 07.30 – 18.oo
2016. április 26. (kedd) 07.30 – 18.oo

A jelentkezéskor be kell mutatni:

• a szülő (gondviselő) személyi igazolványát és lakcímkártyáját vagy munkahelyi igazolását abban az esetben, ha budaörsi munkahely alapján kéri a gyermek felvételét,
• a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót és
lakcímet igazoló hatósági igazolványt (lakcímkártyát),
• a gyermekorvos igazolását a gyermek óvodaérettségéről.

.

Javasoljuk, hogy lehetőség szerint a jelentkezéskor gyermeküket is vigyék magukkal.
A gyermekek felvételérő1 2016. május 9-e után az óvodavezetők tájékoztatják a Kedves Szülőket.

.

Budaörs, 2016. március 16.

Wittinghoff Tamás
polgármester